czwartek, 10 stycznia 2013

Blogger mnie wkurzył

Nie jakiś konkretny bloger, osoba pisząca, tylko aplikacja- chciałam powitać nowych obserwatorów, wszak pojawiły się i Kokotek, i Antonina, i Kasia.  Jest opcja po kliknięciu na wizerunek obserwatora wyślij wiadomość, i zdjęcie tej osoby- sądziłam że właśnie do tej osoby wysyłam wiadomość a tu Chochlik: tak się porobiło, że sama zaobserwowałam siebie, i głupio, nie wiem co z tym fantem zrobić... klikam wszędzie, szukam, kukam, nie da się usunąć siebie z siebie.
Taki bulwers z rana mnie dopadł ze aż postanowiłam sie wyzewnętrznić. Jeśli ktoś wie jak to wyprostować to niech napisze krok po kroku, co i jak kliknąć, bo to wygląda na szczyt egocentryzmu: obserwować własnego bloga. Na Jowisza! - jak mawiała Ida - przecież sama najlepiej wiem, co się tu dzieje:) i nie chcę wśród obserwatorów mieć siebie. kurcze.Zatem witam nowe Obserwatorki niniejszym teraz tutaj: Antonino, Kokotku, Kasiu, jest mi niezmiernie miło, że do mnie zaglądacie. 

Miłe słowo od razu łagodzi obyczaje, dlatego już całkiem pogodnie, mimo tej zamieci za oknem, pozdrawiam wszystkich tych co zaglądają tu bez ujawniania się:).

2 komentarze:

 1. Wiem jak to zmienić :-) ale trudno będzie wytłumaczyć... Bardzo Ci przeszkadza?
  Na stronie boga (nie w pulpicie nawigacyjnym ani w ustawieniach) - nad swoimi obserwatorami masz taką opcję dołącz do tej witryny. Jeszcze raz się zaloguj - tak jakbyś chciała się obserwować jeszcze raz. Po tym masz miniaturkę swojego zdjęcia, swój nick i opcje. Klikasz na opcje i w tych opcjach masz ustawienia witryny - klikasz to. I właśnie tam masz opcję przestań obserwować tą witrynę.
  Mam nadzieję, że pomogłam... W razie pytań pisz do mnie - katarin74@gmail.com
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło mi, że mnie witasz.Jeżeli chcesz usunąć obserwowany blog na pulpicie z prawej strony jest takie ębate kólko:Klikasz- wchodzisz - wyswietla się lista blogów, które obserwujesz, przy kazdym jest "ustawienia" - klikasz tam dalej powinny byc opcje z pytaniami, wybiersz, że już nie chcesz obserwować i klikasz.
  Czasem trudno wejść na te ustawienia, trzeba próbować kilka razy w różnych porach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz
Pozdrawiam